0216-640-06-52

Hakkımızda

Yalçınkaya inşaat 2000 yılında inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermek amacıyla sayın Yücel YALÇINKAYA tarafından İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana sürekli çizgisini  yükseltmeyi hedeflemiş ve birçok projeye imza atmıştır.

Yalçınkaya inşaat size konut ve iş merkezi alanında depreme dayanıklı kaliteli ve hesaplı binalar inşa ederek ülkemize ve toplumumuza faydalı olmaya çalışmaktadır.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermek ilkesi ile çalışan firmamız, sizden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmekte ve size en uygun gayrimenkul yatırım seçeneklerini sunmaktadır.
Yalçınkaya İnşaat sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimiz ile sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki yaşam alanlarını size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

 

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Yalçınkaya İnşaat, , üstlendiği her projede en iyi performansı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapılar geliştirmektedir.

Yalçınkaya İnşaat, , çevreyi, doğayı, yeşili koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile konut projeleri, iş ve ticaret merkezleri ,endüstriyel tesisler, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, oteller ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim binaları, prefabrik ve çelik yapılar inşa etmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.

İnşaat sektöründe işimiz ‘beton, demir ve çimento’yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul’a insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır.

Yalçınkaya İnşaat, tam 20 yıldır, bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor.

Yalçınkaya İnşaat, üreten Türkiye’nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecek.

YALÇINKAYA İNŞAAT-Whatsapp
Mesaj Gönder