Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yalçınkaya İnşaat 2002 yılında Yücel Yalçınkaya tarafından kurulmuştur. Firma kurulduğu süreçten bu yana istikrarlı bir şekilde inşaat sektöründe yer almaktadır. Konut üretimi ve geliştirme alanında tutkuyla çalışan, mevzuatlara uygun projeler gerçekleştiren ve değer yaratma çabasını benimseyen bir tutum sergilemektedir. Faaliyet gösterdiği süre zarfı boyunca hedef pazarını her geçen gün genişleten Yalçınkaya İnşaat interaktif bir hizmet sunmaktadır. Firma bugüne kadar 5000’ e yakın konut, villa ve çeşitli işyerleri inşa etmiştir.

VİZYON

Yalçınkaya İnşaat olarak üretim ilkesiyle yola çıktığımız yolda insanları gelişen teknolojiyi kullanarak doğanın bütünlüğünden ayırmadan, ülke ekonomisine katma değer sağlayarak değerli projeler geliştirmek.

MİSYON

Doğaya saygılı, insanlara yüksek kalite hizmet sağlayan, müşteri memnuniyetini ilke edinen tutumla her geçen gün gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak modern yapılar sunmak.

BAŞKAN’IN MESAJI

İnşaat alanında süregelen faaliyetlerimiz boyunca şirket olarak ahlaki ve etik değerleri benimseyen bir tavırla kalitemizden taviz vermeyerek güven oluşturan hizmet politikası sergiliyoruz. Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamanın yanında istihdam konusunda da sürekli adımlar atarak çevreye faydalı bir firma olmayı benimsiyoruz. Daha yaşanabilir çevre için üretken yönümüzü sürdürmeye devam edeceğiz.

DEĞERLER

• Özkaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak.
• Yapıyla birlikte güven inşa etmek.
• Üretim ilkesini sürdürerek istihdam ortamı geliştirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.
• Projelerimizi doğanın bütünlüğünü ve güzelliği içerisinde yaşam standartları yüksek, kaliteli bir biçimde gerçekleştirmek.
• Kentsel dönüşüm projelerine destek vererek düzgün kentleşme ve yapılaşmaya el uzatmak.

Çamlık Mah. Erciyes Sk. 7/3 Çekmeköy / İstanbul 34782

© 2022 Tüm haklar saklıdır.